Anasayfa

YABANCILARIN ÇALIŞMA İZNİ

Yabancıların Oturum İzni, Yabancıların Çalışma İzni ( Ev Hizmetlisi, Hasta Bakıcısı Çalışma İzni ve Şirketlerde Yabancı Personel Çalışma İzni, Yabancı Ortak Çalışma İzni )

YABANCILAR OTURUM İZNİ

Türkiye’de yabancılar için İkamet İzni Çeşitleri, Başvuru Yöntemleri ve başvurularınızın nasıl yapılacağına göre detaylı açıklamaların yer aldığı sayfamızı ziyaret edin.

TÜRK VATANDAŞI OLMA ŞARTLARI

Yabancıların Türk Vatandaşlığı başvurusu, 5 Yıllık İkamet İzni ile Vatandaşlık, Yabancıların Gayrimenkul Alımı ile Vatandaşlık Başvurusu

YABANCILARIN ŞİRKET KURULUŞU

Yabancı ortaklı şirket kuruluş evrakları, yabancıların şirket kurması, yabancıların şirket ortağı olması, yabancıların şahıs firması kurması,

TURİZM İŞLETME BELGESİ

Turizm Belgesi alma şartları, Konaklama Tesisleri ve Yeme-İçme Tesisleri, Turizm Ruhsatı almak, Turizm İşletme Belgesi, Turizm Ruhsatı için Gerekli Belgeler, 

TURİZM YATIRIM BELGESİ

Turizm Yatırım Belgesi ne işe yarar ? Turizm Yatırım Belgesi Nasıl Alınır ? Turizm Yatırım Belgesi Nedir ? Yatırım Teşvik Belgesi için Turizm Yatırım Belgesi.

YATIRIM TEŞVİK BELGESİ

Turizm Sektörü, Sanayi Sektörü, Gıda ve Besicilik Sektörü Yatırım Teşvik Belgesi alımı, dosya hazırlama ve daha sonra Yatırım Teşvik Belgelerinin kapatılması işlemleri.

BELEDİYE RUHSATI

İstanbul Büyükşehir ve İlçeleri’nde  Belediye Ruhsat Başvurusu için gerekli evraklar, İş Yeri açma ve çalışma ruhsatı başvuru formu, Belediye Ruhsatı Nasıl Alınır ?

OKUL ÖNCESİ KREŞ ve YUVA İŞLEMLERİ

İstanbul’da Özel Kreş açma şartları nelerdir ? Kreş Ruhsatı nereden alınır ? Kreş ve Gündüz Bakım EvleriÖzel Çocuk Kulüpleri‘nin izin belgeleri.

GIDA İŞLETME KAYIT BELGESİ

Gıda Üretim İzin Belgesi Nasıl Alınır ? Gıda İşletme Kayıt Belgesi için gerekli evraklar. Gıda İşletme Kayıt Belgesi Başvurusu, Gıda İşletme Kayıt Belgesi Dilekçe Örneği.

ÇED GEREKLİ DEĞİLDİR BELGESİ

ÇED Nedir ? ÇED Gerekli Değildir Belgesi için gerekli evraklar ? ÇED Gerekli Değildir Belgesi nasıl alınırÇED Muafiyet Belgesi nasıl alınır ?

YURTDIŞI VİZE İŞLEMLERİ

Vize Başvurusu Nasıl Yapılır ? Vize Başvurusu Dilekçe Örneği, vize almak için gerekli belgeler, Schengen Vizesi Nedir ? Schengen Vizesi almak için gerekli evraklar.

YABANCILARA DANIŞMANLIK

Yabancıların Çalışma İzni, İkamet İzni, Vatandaşlık İşlemleri, Mülk Alımı, Şirket Kuruluşu, ve benzeri Danışmanlık Hizmetleri verilmektedir.

KAPASİTE RAPORU

İstanbul Ticaret Odası Kapasite Raporu işlemleri ve İstanbul Sanayi Odası Kapasite Raporu İşlemleri. Kapasite raporu almanın şartları ? Kapasite Raporu nereden alınır ?

SANAYİ SİCİL BELGESİ

İstanbul İli Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanlığı İl Müdürlüğü Sanayi Sicil Belgesi işlemleri. İmalat sanayi sicil belgesi işlemleri, Otomotiv Yetkili Servisleri Sicil Belgesi işlemleri.

TAPU VERASET İNTİKAL İŞLEMLERİ

Tapu Sicilinde kayıtlı malikin ölümü halinde miras hakkının mahkemeden alınmış veraset tescil işlemleri, mirasın intikali. Veraset Tapu Devri.